SUPER PROMOCJA !!!    >>dowóz urządzeń do klienta GRATIS<<    >>pomiary wilgoci GRATIS<<    >>udzielamy wysokich RABATÓW<<

MASZ PYTANIA? Dzwoń !

KRAKÓW I - 728 506 649
KRAKÓW II  - 505 063 307
RZESZÓW - 663 860 220
ŁÓDŹ - 885 244 564
KUTNO - 605 363 790
POZNAŃ - 502 567 674
KATOWICE - 728 506 649

AKTUALNOŚCI...

WALLSCANNER D-TECT 150 SV
oczyszczanie powietrza krakówSKANOWANIE KONSTRUKCJI - WYKRYWANIE ZBROJENIA RUR I PRZEWODÓW 


NOWOŚĆ - PRÓBY SZCZELNOŚCI INSTALACJI WODNEJ I C.O.PRÓBY SZCZELNOŚCI KRAKÓWLOKALIZACJA WYCIEKU


NOWOŚĆ - BADANIA CMBADANIA CM KRAKÓWBADANIA WILGOTNOŚCI CM


NOWOŚĆ - TERMOWIZJABADANIA TERMOWIZYJNE KRAKÓWBADANIA TERMOWIZYJNE

OFERTA

 

Świadczymy usługi związane z branżą osuszania budynków i nie tylko. W szczególności specjalizujemy się osuszaniem budynków z wilgoci technologicznej, zawilgoconych z powodu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz po zalaniach na wskutek działania warunków atmosferycznych. Zajmujemy się również osuszaniem: archiwów, bibliotek, dokumentów, szybów windowych oraz przegród budowlanych. 

osuszanie budynków krakówosuszanie małopolskaosuszanie budynków rzeszówosuszanie budynków śląskieosuszanie domów krakówosuszanie domów tarnówosuszanie warst izolacji krakówosuszanie piwnic kraków

Usługami ściśle związanymi z osuszaniem są pomiary wilgoci oraz lokalizacja wycieku. Posiadamy urządzenia pomiarowe za pomocą, których jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju pomiary wilgoci: lokalizacji źródła zawilgocenia, kontroli stanu zawilgocenia ścian i posadzek po pracach tynkarskich, malarskich oraz posadzkarskich, stanu zawilgocenia elementów drewnianych, względnej wilgotności powietrza w pomieszczeniach z wyznaczeniem punktu rosy. Posiadamy urządzenia pomiarowe do wykonania pomiaru wilgoci metodą CM (karbidową), jest to najbardziej precyzyjna metoda pomiaru, którą można wykonać w badanym budynku. Lokalizację wycieków wykonujemy za pomocą różny urządzeń pomiarowych, kamerą termowizyjną, a do wykonania prób szczelności instalacji wykorzystujemy manometry oraz pompy.  

Kolejną usługę jaką możemy Państwu zaproponować to ozonowanie. Ozonowanie ma na celu: usuwanie nieprzyjemnych zapachów (dym tytoniowy, zapachy zwierząt itp.), usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii, wirusów oraz grzybów. Ozonowanie odgrzybia oraz dezynfekuje klimatyzację. Bardzo często usługę ozonowania stosujemy po osuszaniu w celu usunięcia ewentualnych pleśni i alergenów powstałych w podczas zalania.  

Wychodząc na przeciw licznym zapytaniom odnośnie hydroizolacji wprowadziliśmy usługę zabezpieczenia budynków przed wilgocią. Polega ona na doborze optymalnej technologii zabezpieczenia danego obiektu oraz dokładne wykonanie prac mających na celu minimalizację naporu wody na ściany budynku.

Najnowsza usługa, którą pragniemy Państwu zaproponować to zdejmowanie płytek bez ich uszkodzenia do ponownego montażu. Usługa ta stosowana jest gdy istnieje konieczność wykonania otworów technologicznych w posadzkach z płytek, a dokupienie płytek nie jest możliwe.  

 

NASZE USŁUGI...

Osuszanie budynków Kraków

Osuszanie po zalaniu Kraków,

Osuszanie pod parkiet

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszanie ścian

Osuszanie murów

Osuszanie piwnic

Usuwanie skutków zalania 

Obszar działania: Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zakopane, podkarpackie, małopolski, śląskie

GDZIE DZIAŁAMY...

osuszanie budynków

osuszanie krakówosuszanie katowiceosuszanie tarnów