SUPER PROMOCJA !!!    >>dowóz urządzeń do klienta GRATIS<<    >>pomiary wilgoci GRATIS<<    >>udzielamy wysokich RABATÓW<<

MASZ PYTANIA? Dzwoń !

KRAKÓW I - 728 506 649
KRAKÓW II  - 505 063 307
RZESZÓW - 663 860 220
ŁÓDŹ - 885 244 564
KUTNO - 605 363 790
POZNAŃ - 502 567 674
KATOWICE - 728 506 649

AKTUALNOŚCI...

WALLSCANNER D-TECT 150 SV
oczyszczanie powietrza krakówSKANOWANIE KONSTRUKCJI - WYKRYWANIE ZBROJENIA RUR I PRZEWODÓW 


NOWOŚĆ - PRÓBY SZCZELNOŚCI INSTALACJI WODNEJ I C.O.PRÓBY SZCZELNOŚCI KRAKÓWLOKALIZACJA WYCIEKU


NOWOŚĆ - BADANIA CMBADANIA CM KRAKÓWBADANIA WILGOTNOŚCI CM


NOWOŚĆ - TERMOWIZJABADANIA TERMOWIZYJNE KRAKÓWBADANIA TERMOWIZYJNE

MASZYNY OSUSZAJĄCE

Osuszacze kondensacyjne służą do osuszania pomieszczeń poprzez obniżenie wilgotności powietrza i utrzymanie jej na określonym poziomie.

Jest to możliwe przez skroplenie pary wodnej zawartej w powietrzu a wilgoć zawarta w zawilgoconych materiałach może odparować.

Osuszacze kondensacyjne działają na zasadzie skraplania pary wodnej z odzyskiem ciepła. Wentylator (rys. poniżej) zasysa wilgotne powietrze przez parownik. Na parowniku powietrze jest schładzane poniżej punktu rosy, para wodna skrapla się i spływa do zbiornika. Schłodzone i osuszone powietrze jest ponownie podgrzewane przez skraplacz. Dzięki efektowi pompy ciepła powietrze wylotowe jest o kilka stopni cieplejsze od powietrza wlotowego. Odzysk energii może wynosić do 3-krotności energii elektrycznej zużywanej przez urządzenie. Ciągła cyrkulacja przez osuszacz powietrza z pomieszczenia powoduje stałe obniżanie jego wilgotności bezwzględnej. Nadmiar wilgoci jest usuwany w sposób dokładny i sprawny.

 osuszanie kraków

  1. wilgotne powietrze z pomieszczenia
  2. powietrze suche
  3. parownik
  4. skraplacz
  5. zbiornik wody
  6. sprężarka
  7. wentylator

 

 

 

 

 

 

TROTEC TTK 170 S

Osuszacze TROTEC TTK 170 S są profesjonalnymi urządzeniami o bardzo dużej mocy osuszania. Dzięki sprężarce rotacyjnej i systemowi odszraniania gorącym gazem gwarantuje wysoki poziom osuszania także w niskich temperaturach. Wszystko to czyni z osuszacza TTK 170 S elastyczne rozwiązanie w usuwaniu szkód po zalaniu i osuszaniu nowych budynków.

 

TROTEC TTK 170 S: wysoka wydajność, metalowa obudowa, prosty w obsłudze, w pełni zautomatyzowany, posiada wbudowany higrostat, duże koła ułatwiające transport, 

 osuszanie budynków rzeszów

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:

Przepływ powietrza: 580 m3/h

Wydajność: 50 l/24h, 

Zużycie energii: 750 W

Poziom hałasu: 62 dB(A)

 

 

 

 

 

TROTEC TTK 105 S

Osuszacze TROTEC TTK 105 S łączą w sobie najlepsze cechy nowoczesnego osuszacza w wytrzymałej aluminiowej obudowie z zaawansowanym funkcjonalnym wyposażeniem wraz z dużą wydajnością może utrzymywać pożądaną wilgotność w pomieszczeniach o pow. 90m2.

 

TROTEC TTK 105 S: wysoka wydajność, lekka i mocna aluminiowa obudowa, prosty w obsłudze, w pełni zautomatyzowany, posiada wbudowany higrostat oraz cyfrowy wyświetlacz z aktualnymi wartościami temperatury i wilgotności powietrza

osuszanie budynków

 

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:

Przepływ powietrza: 240 m3/h

Wydajność: 30 l/24h, 

Zużycie energii: 520 W

Poziom hałasu: 55 dB(A)

 

 

 

 

 

AERIAL AD750

Osuszacz AERIAL AD750 przeznaczony jest do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Osuszacz zapobiega kondensowaniu się pary wodnej, eliminuje wysoką wilgotność powietrza i utrzymuje stały poziom wilgoci. Czas potrzebny do osiągnięcia w pomieszczeniu wymaganej wilgotności jest silnie uzależniony od warunków otoczenia panujących w miejscu instalacji osuszacza. Możliwa do uzyskania wartość wilgotności w równym stopniu zależy także od warunków otoczenia. Należą do najbardziej zaawansowanych osuszaczy dostępnych na rynku. Obudowa wykonana z odpornego na uderzenia i uszkodzenia tworzywa pozwalają na pracę na budowie.

 

Osuszacze AERIAL AD750: innowacyjne, ekonomiczne i wydajne, proste w obsłudze i łatwe w przemieszczaniu, odporne na uderzenia i uszkodzenia, wykonane z tworzywa o niskim stopniu palności, posiadają przyjazny panel sterowania, duże koła zapewniają pełną mobilność i optymalną stabilność, posiadają energooszędną sprężarkę

 

 osuszanie budynków śląsk

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:

Wydajność: 55 l/24h 

Przepływ powietrza: 710 m3/h

Zużycie energii: 900 W

Poziom hałasu: 53 dB(A)

 

 

 

 

 

NASZE USŁUGI...

Osuszanie budynków Kraków

Osuszanie po zalaniu Kraków,

Osuszanie pod parkiet

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszanie ścian

Osuszanie murów

Osuszanie piwnic

Usuwanie skutków zalania 

Obszar działania: Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zakopane, podkarpackie, małopolski, śląskie

GDZIE DZIAŁAMY...

osuszanie budynków

osuszanie krakówosuszanie katowiceosuszanie tarnów